20 Kasım 2016

Yandex Toloka Nedir?Ünlü Rus arama motoru Yandex 'den internetten para kazanmak isteyenlere müjde. Yandex 'in internet siteleri üzerindeki araştırmalarına yardımcı olarak para kazanabilirsiniz. Yandex Toloka adı verilen sisteme üye olarak sizde internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sisteme ''Yandex Toloka'' adresinden üye olabilirsiniz.
Yandex Toloka 'ya üye olabilmek için Yandex 'e ait bir mail adresinizin olması yeterli. Yandex 'den mail adresi almak için Yandex Mail Alma adresini kullanabilirsiniz.

Yandex Toloka 'ya üyelik işlemi yaklaşık 1-2 dakikanızı alıyor. Üyelik işleminden sonra Yandex sizi kısa bir sınava sokuyor. Endişelenmeyin önce kısa bir konu anlatımı, ardından bir kaç soruluk bir test. Bu testler ayrıca sizin ilk kazançlarınız oluyor. Yandex test sonucunuza göre size bir kullanıcı notu veriyor. Tavsiyem bu testlerde başarılı olup yüksek puan almanız. Sonra yandex toloka görev gelmiyor, hiç görev yok diye üzülmeyin. Puan durumunuza göre size gelecek olan testlerin sayısı da artıyor. Unutmayın ne kadar test, o kadar para.

yandex toloka forum
Yandex Toloka Forum

Yandex Toloka
 'da takıldığınız yerler, merak ettikleriniz yani sormak istediğiniz herşey hakkında sorular sorup cevap alabileceğiniz birde forum bulunuyor. Burada sorduğunuz soruların büyük bir kısmına Yandex Toloka moderatörleri tarafından cevaplar alabilirsiniz.

Yandex Toloka Para Çekme

Yandex Toloka Ödeme Yöntemleri

Yandex Toloka'da verilen görevleri yerine getirdikçe para kazanıyorsunuz. Ne kadar çok görevi doğru bir şekilde yerine getirirseniz o kadar çok para kazanıyorsunuz.

Yandex Toloka Ödeme Yöntemleri

Bir görev tamamlanıp işveren tarafından (kontrol gerekliyse) kontrol edildikten sonra görevin ücreti, Toloka hesabınıza aktarılır. Toloka hesabınızdan Yandex Money, PayPal veya Skrill hesabınıza veya “PrivatBank” kartınıza (sadece Ukrayna'da bulunan kullanıcılar için geçerlidir) para gönderebilirsiniz.

Yandex Toloka Para Çekme

Toloka hesabınızdan para çekebilmek için Profil sayfasında Paralarım sekmesine gidin. Yandex Money, PayPal veya Skrill hesabınızı veya Privatbank kartınızı Toloka hesabınızla bağlayın. Her hesap türü için sadece bir adet hesap ekleyebilirsiniz. Para çekme talebi gönderin (Parayı çek butonuna tıklayın) Aktarma geçmişi bloğunda işlem durumunu görebilirsiniz.

Artikel Terkait

1984 Kütahya doğumluyum. Bloğumda ağırlıklı olarak sosyal medya, teknoloji, dijital iletişim ve markalar hakkında yazılar yazıyorum. Pazarlama, Dijital iletişim ve Sosyal Medya alanında kendimi geliştiriyorum.


EmoticonEmoticon