21 Şubat 2017

Türk Telekom Survivor 4'ün 1'i OyunuTv 8'de yayınlanan survivor yarışmasına özel Türk Telekom firması survivor mağazayı açtı. Türk telekomun bu yıl ilk kez hayata geçirdiği 'Survivor Mağaza' ile Türk Telekomun survivor izleyicilerine özel olarak oluşturduğu Survivor Tarifesi müşterileri, Apple Store ve Google Play Store'dan cep telefonlarına Survivor Arena mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilecekler. Survivor arena uygulaması üzerinden oynayacakları 4'ün 1'i oyunu ile kazandıkları puanlar sayesinde aynı uygulamanın içerisinde bulunan Survivor Mağaza'da hiçbir yerde bulamayacakları özel ödülleri kazanabilecekler.

survivor 4ün 1i oyunu

Türk Telekom Survivor 4'ün 1'i Oyunu Nasıl Oynanır?

Türk Telekom Survivor 4'ün 1'i oyununun tek bir kuralı var. Oyunun kuralı iki kırmızı kutuyu hiçbir şekilde açmamak. Oyunda açacağınız yeşil kutu sayısı ne kadar fazla olursa; o  kadar çok puan kazanırsınız. Survivor tarifesindeki Türk Telekom müşterileri, oyunda kazandıkları puanlarla birbirinden güzel hediyeler kazanacak.
Nasıl Oynanır? Oyun 1. sıradan başlar. Her bir sırada dört seçenek var. Senin görevin "Yeşil Kutuları" bularak ilerleyebildiğin kadar ilerlemek! Her sırada gizlenmiş bir "Kırmızı Kutu" var; eğer onu seçersen oyun biter. Günlük oynama hakkın dolunca sakın üzülme! Kullandığın paketi "Türk Telekom - Survivor" olarak değiştirirsen, günlük can sayını hem arttırabilir hem de muhteşem ödüllere sahip olabilirsin. Tek yapman gereken kalp işaretinin olduğu sıradaki "Yeşil Kutuyu" bulmak. Ayrıca, oyuna başlarken kaç canın olduğunu da görebilirsin. Atlamaman gereken en önemli şey ise "Deniz yıldızları"! Oyunda doğru kutuları buldukça "Deniz yıldızı" toplayacaksın. Topladığın "Denizyıldızları" ile "Survivor Shop" bölümünden alışveriş yapabilirsin. Bu bölüme ana menüden ulaşman mümkün. Topladığın "Deniz yıldızlarını, her gün yenilenen ve sınırlı sayılardaki birbirinden harika ürünlerin yer aldığı Survivor Shop'ta, doya doya harcayabilirsin. Survivor Shop'tan beğendiğin ürünü alabilmek için "Türk Telekom - Survivor" paketine sahip bir telefon hattının ve tabii ki dilediğin ürün için de yeterli sayıda "Denizyıldızının" olması gerekiyor. İstediğin ürünü satın aldıktan sonra karşına çıkan formu doldurmayı unutma! Sana ürününü teslim etmek için buradan ulaşacağız. Hiçbir yerde bulamayacağın değerli ve özel ürünleri kaçırmak istemiyorsan, buraya sık sık göz atmalısın! (Kaynak : Google Play Tv8 4'ün 1'i)

4'ün 1'i Oyunu Büyük Ödülleri Arasında Neler Var?

Oyunun en büyük ödüllerinden bazıları; Oyunda en yüksek puanı kazananlar Dominik Cumhuriyeti'ndeki Survivor Adası'na gitme, Survivor Birleşme Partisi'ne yarışmacılarla birlikte katılma, Kıbrıs'taki büyük Survivor Finali'ne VIP konuk olarak katılma gibi büyük ödüllerin sahibi olabilecekler. Ödüller bunlarla da bitmiyor. Oyunun diğer ödülleri arasında, efsane Survivor yarışmacıları ile tanışma, yemek yeme ve Survivor Panorama programına yarışmacılarla birlikte hemde konuşmacı olarak konuk olmak gibi ödüller de bulunuyor. İmzalı yarışmacı tişörtleri ve fotoğrafları, bireysel sembol ödülleri gibi Survivor ruhunu yaşatan sembolik ödüllerde yine oyun puanlarına göre Türk Telekom Survivor Tarifesi müşterilerini! bekliyor.

Türk Telekom Survivor 4'ün 1'i oyununu android platformlar için Google Play'dan indirebilirsiniz.

Artikel Terkait

1984 Kütahya doğumluyum. Bloğumda ağırlıklı olarak sosyal medya, teknoloji, dijital iletişim ve markalar hakkında yazılar yazıyorum. Pazarlama, Dijital iletişim ve Sosyal Medya alanında kendimi geliştiriyorum.


EmoticonEmoticon