31 Mayıs 2017

İkea Antalya Mağazası AçılıyorAntalya'da yaşayan biri olarak İkea mağazasının açılmasını bende sizin gibi dört gözle bekliyorum. Merak etmeyin az kaldı. İkea çok yakında kapılarını Antalya'lılara açıyor.

antalya ikea

Türkiye'de mobilya sektörünün önde gelen firmalarından İkea; Türkiye'deki 6. mağazasını Antalya'da açıyor. İsveç merkezli firmanın Türkiye'deki franchise'ı Maya Holding 2018 yatırım planlarını 2 sene öne çekerek 2016 ya aldı.
Firma 60 milyon TL'lik bir yatırımla İkea Antalya mağazasını açabilmek adına gerekli izinlerini aldı ve imzalar atıldı. İkea Antalya için ilk start 2016 Aralık ayında verildi. 2018 Haziran ayında açılması planlanan İkea Antalya Mağazasında çalışmalar son sürat devam etmekte.

İkea Antalya mağazası nerede açılıyor?

İkea Antalya mağazası; Antalya Deepo Outlet alışveriş merkezi ile Metro Market arasında kalan bölgede 2018 haziran ayında yerini alacak.
Tavsiye Yazı: Nusret Antalya

İkea'nın hangi şehirlerde mağazası var?

İkea Türkiye'nin şuan; Ankara, Bayrampaşa, Bursa, İzmir, Ümraniye olmak üzere toplam 5 adet mağazası bulunmaktadır. Antalya İkea mağazası ile bu sayı 2018 yılında altıya çıkıyor.
Tavsiye Yazı: Antalya'daki En iyi Spor Salonları

Artikel Terkait

1984 Kütahya doğumluyum. Bloğumda ağırlıklı olarak sosyal medya, teknoloji, dijital iletişim ve markalar hakkında yazılar yazıyorum. Pazarlama, Dijital iletişim ve Sosyal Medya alanında kendimi geliştiriyorum.


EmoticonEmoticon