18 Mayıs 2017

Yunanistan Survivor 2017 Ünlüler TakımıSurvivor Yunanistan 2017 takım oyuncuları kimler? Survivor Yunanistan ünlüler takımında kimler var? Survivor 2017 Yunan takımı ünlü yarışmacıları kim?

survivor yunanistan takım oyuncuları ünlüler

Bu akşam TV 8 ekranlarında Survivor tarihinde bir ilk yaşanacak Survivor 2017 Türkiye ve Survivor 2017 Yunanistan takımları karşı karşıya gelecek. İki takımda da çok iyi sporcular var.  Yunanistan survivor 2017 takımı kızları ve erkekleri gerçekten çok güçlü. Survivor 2017 Yunanistan ünlüler takımı kadrosuna gelin hep birlikte göz atalım. 

2017 Survivor Yunanistan Ünlüler Takımı


survivor yunanistan 2017 oyuncular george angelopoulos
George Angelopoulos

George Angelopoulos 34 yaşında. Su kayağı koçu ve eski bir futbolcu. Ayrıca Tae Kwon ve kick boks ile ilgileniyor. Survivor Yunanistan ünlüler takımının güçlü ve etkili oyuncularından birisi olarak göze çarpıyor.

survivor yunanistan 2017 oyuncular evridiki valavani
Evridiki Valavani

Yunanistan Survivor takımından Evridiki sunucu ve Spor muhabiri. İyi derecede yüzüyor. Survivor yunanistan ünlülerinden Evridiki yemek yapmayı çok sevmesinden dolayı adada yemekleri pişiriyor. Yarışmacı Survivor Yunanistan'a sınırlarını keşfetmek için katılmış.

survivor yunanistan 2017 oyuncular bo
BO

BO Almanya'da doğmuş ve 39 yaşında bir rapçi. Ayrıca vücut geliştirme sporuyla ilgileniyor ve kick boks yapıyor.

survivor yunanistan 2017 oyuncular marianna kalergi
Marianna Kalergi

Marianna, Muay Thai ve fitness şampiyonu. 24 yaşında. 19 yaşında Dünya Muay Thai Dergisi'nin ilk 10 dövüşçüsü arasına giren ilk kadını oldu. Muay Thai ve profesyonel boks eğitmenliği yapıyor.

survivor yunanistan 2017 oyuncular konstantinos kokkinakis
Konstantinos Kokkinakis

Survivor Yunanistan ünlüler takımının en güçlülerinden biri olan Konstantinos Kokkinakis; 42 yaşında bir atlet aynı zamanda jimnastik ile ilgileniyor.

survivor yunanistan 2017 oyuncular narjes laura
Narges Laura

Alman bir baba ve Yunan bir anneden doğan Narges Laura Almanya'da doğmuş, 26 yaşında. Televizyon sunucusu, radyo yapımcısı ve köşe yazarı olarak çalışıyor. Yunanistan'da yaşıyor. Dans etmeyi, tekvandoyu, boyama ve okuma seviyor.

survivor yunanistan 2017 oyuncular irene papadopoulou
Irene Papadopoulou

Irene bir şarkıcı. Dans etmeyi seviyor. Survivor katılmayı ada gücünü test etmek için ve korkularını yenmek için seçmiş.

survivor yunanistan 2017 oyuncular sophie paschali
Sophie Paschali

Sophie Paschali jimnastikçi. Gazetecilik yapıyor ve bir televizyon kanalında sunucu olarak çalışıyor. Günde altı saat egzersiz için ağırlıklı yoga yapıyor.

survivor yunanistan 2017 oyuncular stelios chantampakis
Stelios Chantampakis

Survivor Yunanistan takımında yer alan Stelios Chantampakis 1986 doğumlu ve dört yıldır evli. Stelios Chantampakis iki çocuk babası.10 yıl boyunca modellik yaptı. Ayrıca; profesyonel futbol oynadı, dört yıl boyunca sunuculuk yaptı. Şu anda radyo yapımcısı olarak çalışmaktadır.

survivor yunanistan 2017 oyuncular lamros choutos
Lampros Choutos

Survivor Yunanistan ünlüler takımından Lampros Choutos profesyonel bir futbolcu. 37 yaşında ve 7 yaşında bir oğlu var. Olympiacos PAOK, İtalyan Roma ve Inter de dahil olmak üzere birçok ünlü takımda futbol oynadı. Şu an kick boks ve dövüş sanatları ile ilgileniyor.

survivor yunanistan 2017 oyuncular yorgos chraniotis
Yorgos Chraniotis

Yorgos Chraniotis oyunculuk yapıyor ve 39 yaşındadır. Yunan yönetmenlerle çalıştı ve birçok film ve televizyon dizisinde rol aldı. 1995 'den bugüne kadar tiyatro oyunculuğu yaptı.
Yunanistan gönüllüler takım oyuncuları; ''Survivor 2017 Yunanistan Gönüllüler Takım Oyuncuları'' yazımızda.

Artikel Terkait

1984 Kütahya doğumluyum. Bloğumda ağırlıklı olarak sosyal medya, teknoloji, dijital iletişim ve markalar hakkında yazılar yazıyorum. Pazarlama, Dijital iletişim ve Sosyal Medya alanında kendimi geliştiriyorum.


EmoticonEmoticon