3 Ocak 2018

Güllüoğlu Baklava FiyatlarıBugün Güllüoğlu Baklava fiyatları hakkında yazmaya karar verdim. Daha önce "Nusret fiyat listesi" , "Starbucks kahve fiyatları" , "Köfteci Yusuf fiyat listesi" gibi bir çok hizmet sektörünün fiyatları konusunda yazılar yazdım. Bu yazıların üzerine de baklavanın iyi gideceğini düşünüyorum. Siz ne dersiniz ;)

güllüoğlu baklava fiyatları

Baklava deyince akla ilk gelen firma elbette ki Güllüoğlu oluyor. Güllüoğlu, 1871 yılından bugüne dek üretimini sürdüren ülkemizin en köklü firmalarından birisi. Güllüoğlu markası adı altında çok fazla mağaza bulunmakta.
Hepsi de çok kaliteli malzemelerle bizlere hizmet vermekte. Peki bu kalite bize ne kadar fiyata sunuluyor. Güllüoğlu baklava fiyatları ne kadar?

Güllüoğlu Baklava Fiyat Listesi

Fıstıklı baklava fiyatı - 70 TL
Fıstıklı kuru baklava - 75 TL
Özel kare baklava fiyatı - 80 TL
Özel havuç dilimi fiyatı - 75 TL
Cevizli baklava fiyatı - 62 TL
Özel şöbiyet fiyatı - 80 TL
Özel açık şöbiyet - 80 TL
Yeşil şöbiyet fiyatı - 100 TL
Dolama fiyatı - 100 TL
Diyabetik baklava - 75 TL
Sarı burma fiyatı - 100 TL

Fiyatlar 2018 yılı Ocak ayına aittir. Güllüoğlu baklava fiyatları Güllüoğlu Shop online satış adresinden alınmıştır. Firmada bulunan baklava fiyatları şubeden şubeye değişiklik gösterebilir.

Artikel Terkait

1984 Kütahya doğumluyum. Bloğumda ağırlıklı olarak sosyal medya, teknoloji, dijital iletişim ve markalar hakkında yazılar yazıyorum. Pazarlama, Dijital iletişim ve Sosyal Medya alanında kendimi geliştiriyorum.


EmoticonEmoticon