Romanya Survivor 2018 Ünlüler Takımı


Survivor Romanya 2018 takım oyuncuları kimler? Survivor Romanya ünlüler takımında kimler var? Survivor 2018 Roman takımı ünlü yarışmacıları kim?

Romanya Survivor 2018 Ünlüler Takımı

2018 Survivor All Star oyuncuları bu yıl Exatlon Romanya ekibiyle yarışacak. Survivor Romanya yarışmacıları arasında çok başarılı sporcular var. Gelin hep birlikte Survivor Romanya ünlüler takımının kızları ve erkek yarışmacıları kimler bir bakalım.

2018 Survivor Romanya Ünlüler Takımı

Diana Belbita

survivor romanya takım oyuncuları diana belbita

Survivor Romanya ünlüler takımında yer alan Diana Belbita, dövüş sporlarıyla ilgilenen profesyonel bir sporcu. Diana Survivor Romanya'nın (Exatlon Romanya) en güçlü oyuncularından birisi olarak göze çarpmakta.

Vladimir Draghia

survivor romanya takım oyuncuları vladimir

Vladimir Draghia bir yüzücü. Survivor Romen takımı ünlülerinden biri olan Vladimir Draghia evli ve bir çocuk babası. Çok sayıda şampiyonluğu bulunan Vladimir Survivor Romanya yarışmasının en iddialı isimlerinden birisi.

Diana Bulimar

survivor romanya takım oyuncuları diana

Diana Bulimar bir jimlastikçi. 1.58 cm boyundaki Diana oyunlardaki esnekliğiyle ve başarılarıyla göz dolduruyor. Exatlon Romanya ünlüler takımı yarışmacılarından biri olan Diana yine takımın şampiyonlarından biri.

Catalin Cazacu

survivor romanya takım oyuncuları catalin

Survivor Romen takımı ünlülerinden bir diğeri ise Catalin Cazacu. Başarılı bir motorsiklet yarışçısı olan Catalin Cazacu Survivor Romen takımının en iyilerinden birisi.

Anca Surdu

survivor romanya takım oyuncuları anca surdu

Survivor Romanya ünlüler takımı kızlarından Anca Surdu bir jimlastikçi. Güzelliğiyle çok konuşulan Anca Surdu Romen takımının en iyilerinden biri ve survivor'a kendini keşfetmek için katıldığını söylüyor. Anca yemek yapmayı çok seviyor ve adada yemeklerin çoğu Anca tarafından pişiriliyor.

Giani Kirita

survivor romanya takım oyuncuları giani

Giani Kirita; Romanya Survivor (Exatlon) ünlüler takımında yer alıyor. Giani Kirita 40 yaşında ve Romanya doğumlu. Bir dönem Bursaspor'da da forma giyen futbolcu survivor'da gücü, hızı ve komik tavırlarıyla ile öne çıkıyor.

Ion Oncescu

survivor romanya takım oyuncuları ion

Ion Oncescu 39 yaşında profesyonel bir sporcu. Bilek güreşi şampiyonu olan Ion Oncescu Survivor Romanya takım oyuncuları içinde sanırım en güçlüsü.

Claudia Pavel

survivor romanya takım oyuncuları pavel

Claudia Pavel 33 yaşında bir şarkıcı. Survivor Romen takımının güzellerinden biri olan Claudia açlığa hiç dayanamıyor. Adada söylediği şarkılarla takım arkadaşlarını motive eden Claudia Pavel Survivor Romanya takımının en renkli yüzlerinden biri.
Tavsiye Yazı: Survivor 2018 Yunanistan Oyuncuları

Andrei Stoica

survivor romanya takım oyuncuları andrei

Andrei Stoica; Survivor Romanya takımının ünlüler kadrosunda yer alıyor. 30 yaşında olan Andrei Stoica kick box yapıyor. Çok sayıda şampiyonluğu bulunan Andrei Stoica Survivor Romanya takımında dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor.

2 yorum:

  1. Romanya survivor oyuncuları ile tekrar ne zaman karşılaşacağız

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Acun abi bize mi soruyorsun bunu ��

      Sil