Yunanistan Survivor Oyuncuları 2018 Ünlüler KadrosuBu yıl survivor ilklere imza atmaya devam ediyor. Survivor'da bu yıl takımımız Yunanistan survivor oyuncuları ve Romanya survivor oyuncularıyla mücadele edecek. Bakalım Yunanistan survivor 2018 oyuncuları kimler? Yunanistan survivor kadrosunda yarışan yarışmacıların meslekleri nedir? Aralarında sporcular var mı?

Yunanistan Survivor Ünlüler Takımı Oyuncuları

Katerina Dalaka

Katerina Dalaka

Yunanistan survivor oyuncuları arasında bulunan Katerina Dalaka 400 metre engelli koşu şampiyonu. Katerina çok inatçı ve sabırlı bir yarışmacı. Oyunlardaki başarısıyla da göz dolduruyor. Çok rekabetçi bir yarışmacı olan Katerina Dalaka survivor yunanistan bayanları arasında en iyilerden biri.

Giannis Drymonakos

Giannis Drymonakos

Giannis Drymonakos Avrupa kelebek yüzme şampiyonu. Beden eğitimi öğretmenliği ve kişisel antrenörlük yapıyor. Giannis; aralık 2007'de, 25. Avrupa Havuz Şampiyonasında iki madalya kazanan ilk Yunan yüzücüsü oldu. Ayrıca üç Olimpiyat Oyunları'na katıldı.

Stelios

Stelios

Stelios; bir aktör ve eski bir futbolcudur. 21 yaşına kadar Rodos'ta doğup yaşamış ve sonrasında Atina'ya taşınmıştır. 3 çocuğu var. İlk evliliğinden 2 oğlu ve 2 yaşındaki bir kızı var. Survivor Yunanistan 2018 takımı oyuncuları arasında iddialı isimlerden.

Michalis Mouroutsos

Michalis Mouroutsos

Michalis Mouroutsos olimpiyat oyunlarında tekvando dalında şampiyon.

Xenia - REC

Xenia - REC

Survivor 2018 Yunanistan oyuncularından biri olan Xenia - REC yarı Yunan ve yarı Ukrayna'lı. Uzun yıllar Malta'da yaşayan Xenia daha sonrasında Yunanistan'a yerleşti ve burada REC grubunu kurdu. Yunanistan Survivor 2018 takımında iddialı yarışmacılardan birisi.

Nassos Paparrigopoulos

Nassos Paparrigopoulos

Nassos aktör ve girişimci. Glyfada'da yaşıyor. Babası, birçok eğlence merkezinin sahibi olan tanınmış bir işadamı. Nassos, jimnastik ve tiyatro ile ilgileniyor. Tiyatro üzerine eğitim aldı. Yunanistan ile Amerika arasında yaşıyor.

Alexandros Parthenis

Alexandros Parthenis

Survivor 2018 Yunan takımı ünlülerinden Alexandros Parthenis; özel jimnastik akademisini bitirdi. Uzun yıllar basketbol oynadı ve şimdi survivorda. Yüzme, kayak (dağ ve deniz) ve bisiklet sürmeyi seviyor.

Maria Samarinou

Maria Samarinou

Maria Samarinou, Edessa'lı ve Selanik'te yaşıyor. Survivor Yunanistan takımı kızlarından Maria Samarinou profesyonel bir kayakçı.

Konstantina Spyropoulou

Konstantina Spyropoulou

Konstantina Spyropoulou, Rodos'ta doğdu ve büyüdü. Atina'da Felsefe okudu ve bir model olarak çalıştı. 2007'de "Miss Europe face 2007" unvanını kazandı.

Yannis Tsilis

Yannis Tsilis

Yannis 14 yaşında kürek çekmeye başladı. O zamandan beri Pan-Helenik, Balkan, Pan-Avrupa ve Dünya Müsabakalarında yaklaşık 50 madalya kazandı. Ayrıca dağcılık, maraton yarışları, bisiklet yarışları ve geçen yıl motosiklet yarışlarına girmeye başladı.

Olga Farmaki

Olga Farmaki

Olga; Agrinio'da doğdu ve TEI of Agriculture'da eğitim gördü. Küçük yaştan itibaren dans etmeyi sevdi ve Nikos Vourliotis'in serbest stil dans grubuna katıldı. O da Yunanistan survivor 2018 ünlüler takımında.

Katerina Chalikia

Katerina Chalikia

Katerina Chalikia eski bir basketbol oyuncusu. Kişisel antrenör ve klinik diyetisyen olarak çalışmaktadır. O, 8 ve 11 yaşlarındaki 2 erkek çocuğunun annesidir. Katerina ve Atinalı ekibi 2010'da Yunanistan'ın kadın basketbol tarihinde ilk Avrupa kupasını Eurocup kazandı. Aynı yıl Yunan Şampiyonasını ve Yunan Kupasını (üçlü taç olarak bilinen üç zafer) kazandı. Şubat 2012'de tarihte en büyük kazanan basketbol takımı olarak Athenian ile Guinness Dünya Rekoru kaydına girdi. Çocukları, Survivor'a gitme kararında onu destekliyorlardı. Aksiyon, yoğunluk ve rekabetten hoşlanıyor.

Eleni Hatzidou

Eleni Hatzidou

Eleni Hatzidou bir şarkıcıdır. Teoloji okudu, ancak 2002'den beri şarkıcılıkla profesyonel olarak ilgileniyor.


hilmi ceme aşık olan yunan güzel
HİLMİ CEM'e AŞKINI İLAN EDEN KIZI merak ediyorsanız; "Rodanthi Kaparou Kaparaki Kimdir?" yazımızı MUTLAKA OKUYUN.
Survivor 2018 Yunanistan oyuncuları ünlüler takımında bu isimler yer alıyor.

1 yorum:

  1. Yunanistan survivor yarışmacıları ile ne zaman maç yapıcaz.

    YanıtlaSil