İkea Antalya Mağazası Açıldı. Antalya İkea Nerede?

Reklam
antalya ikea

Antalya’da yaşayan biri olarak İkea mağazasının açılmasını bende sizin gibi dört gözle bekliyorum. Merak etmeyin az kaldı. İkea çok yakında kapılarını Antalya’lılara açıyor.

Türkiye’de mobilya sektörünün önde gelen firmalarından İkea; Türkiye’deki 6. mağazasını Antalya‘da açıyor. İsveç merkezli firmanın Türkiye’deki franchise’ı Maya Holding 2018 yatırım planlarını 2 sene öne çekerek 2016 ya aldı.

Reklam

Güncelleme: Evet Arkadaşlar beklenen gün geldi İkea Antalya 07.06.2018 Perşembe günü kapılarını müşterilerine açıyor.

Firma 60 milyon TL’lik bir yatırımla İkea Antalya mağazasını açabilmek adına gerekli izinlerini aldı ve imzalar atıldı. İkea Antalya için ilk start 2016 Aralık ayında verildi. 2018 Haziran ayında açılması planlanan İkea Antalya Mağazasında çalışmalar son sürat devam etmekte.

İkea Antalya mağazası nerede?

İkea Antalya mağazası; Antalya Deepo Outlet alışveriş merkezi ile Metro Market arasında kalan bölgede Agora Alışveriş Merkezindedir.

Tavsiye Yazı: Nusret Antalya

İkea’nın hangi şehirlerde mağazası var?

İkea Türkiye’nin şuan; Ankara, Bayrampaşa, Bursa, İzmir, Ümraniye olmak üzere toplam 5 adet mağazası bulunmaktadır. Antalya İkea mağazası ile bu sayı 2018 yılında altıya çıkıyor.

Tavsiye Yazı: Antalya’daki En iyi Spor Salonları

Reklam
Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. İkea Antalya Agora Alışveriş merkezinde açılacak. Agora AVM açıldı ve şuan faaliyette ama İkea mağazası henüz açılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı