5 Haziran 2017

İnstagram Canlı Yayın Bildirimlerini Kapatmakİnstagram' a bu yılın başlarında gelen canlı yayın özelliği çok güzel oldu ama!!! Bildirimlerinden de bıktım artık diyorsanız kapatın canlı yayın bildirimlerini rahat edin. Sizlere bu yazımda instagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? en kolay yoldan göstereceğim.

instagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapanır
Tavsiye Yazı: İnstagram hikayenden ve canlı yayınından istemediğin kişileri engelle

İnstagram canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? Resimli anlatım.

instagram canlı yayın bildirim kapatmak

1- Canlı yayın bildirimlerini kapatmak için öncelikle profil sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesini tıklıyoruz. Ve ayarlar sayfasına giriyoruz.

canlı video bildirim kapatmak

2- Ayarlar sekmesinde bulunan anında ilet bildirimleri sekmesine giriyoruz.

canlı video bildirimlerini kapat

3- Anında ilet bildirimleri sayfasında canlı videolar kısmına gelerek, kapalı seçeneğini işaretliyoruz. Böylece artık instagram canlı yayın bildirimlerinden kurtulmuş oluyoruz.
Tavsiye Yazı: İnstagram limitleri neler?
Bazı instagram kullanıcılarından ''canlı yayın bildirimlerin gelmiyor'' şeklinde mesajlar alıyorum. Canlı yayın bildirimleri gelmeyen instagram kullanıcılarının yukarıda yaptığımız işlemleri takip ederek; canlı yayın bildirimlerini açık konuma getirmeleri gerekiyor.

Artikel Terkait

1984 Kütahya doğumluyum. Bloğumda ağırlıklı olarak sosyal medya, teknoloji, dijital iletişim ve markalar hakkında yazılar yazıyorum. Pazarlama, Dijital iletişim ve Sosyal Medya alanında kendimi geliştiriyorum.


EmoticonEmoticon